İş Alanları

Seha Lastik departmanı “en iyi fiyat, hızlı teslimat ve kaliteli hizmet” felsefesi ile kendi markasıyla 70’den fazla ülkeye lastik (tarımsal, OTR, E/M, endüstriyel) ihraç etmektedir. Seha Türkiye’de 1992 yılından beri ilk beş lastik ihracatçısı içinde yer almaktadır. Hedefi yeni pazarlara açılarak ve ürün yelpazesini yeni ebatlar ekleyerek sektördeki konumunu güçlendirmektir.

Yurtiçi ve yurtdışı organizasyonların (Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler, Dünya Bankası, FAO, Kamu İhale Kurumu tarafından fonlanmış projeler) ve birçok kurumsal müşterilerimizin ana tedarikçisi konumundayız. Amacımız; geniş bir ürün yelpazesinde, müşterilerimizin ihtiyacına yönelik en uygun çözümleri sunmaktır. Bu kapsamda bilgi ve iletişim teknolojileri, enerji sistemleri, laboratuvar ve test çözümleri sektöründe faaliyet göstermektedir.

Sektörün önde gelen üretici firmaları’nın ihtiyaçlarına yönelik araç üstyapısı ile ilgili “isteğe bağlı özel araç çözümleri” sunmaktadır. Güçlü altyapısı ve 15 yıllık uzman mühendis kadrosu ile Seha Otomotiv özel araç tasarım ve yapımında, yurt içi ve yurt dışı piyasada müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

SEHA Solar Departmanı;  günümüzde önemi gittikçe artan fotovoltaik panel üretimi yapmaktadır. Sektörde müşteri memnuniyetini hedef alan geniş ürün yelpazesine sahiptir. Yüksek teknolojiye sahip üretim hattıyla 4 BB ve 5 BB son teknoloji modül üretimi gerçekleştirmektedir.