Proje ve Kontrat

Proje ve Kontrat Yönetimi
Bizim İşimiz

 • Sistem entegrasyonu
 • Stratejik işbirliği
 • İleri teknoloji
 • Network ve iletişim
contractors agreement
 • Bilgi ve İletişim Teknolojileri
 • Otomotiv (Üstyapı çözümleri)
 • Laboratuvar ve Test Çözümleri
 • Biyometrik Tanımlama Sistemleri
 • Katı Atık Yönetimi
 • Endüstriyel Üretim Tesisleri
 • Güvenlik Çözümleri

Avrupa Birliği

Merkezi Finans
İhale Birimi

Ç.Ş. Bakanlığı
AB Yatırımları

B.S.T. Bakanlığı
AB Dış İlişkiler

Ç.S.G. Bakanlığı
AB Koordinasyon

Kamu İhale Kurumu

Birleşmiş Milletler

Dünya Bankası

FAO

UNDP
BM Kalkınma Programı

UNHCR en tr

UNHCR
BM Mülteci Örgütü

Farklı müşteri segmentleri için özgün ürünler tedarik eden ve hizmetler sunan, çok çeşitli iş ortaklarına sahip olmanın avantajını dinamizm ve adaptasyon yeteneğiyle birliştirebilmiş, kontrat ve tedarik yönetiminde uzman bir firmayız.

Seha Proje ve Kontrat departmanı; entegratör, tedarikçi ve ekonomik operatör kimliği ile yurtiçi ve yurtdışı çalıştığı tüm kuruluşlara; yurt içinde 81 ilde ve yurtdışında bir çok ülkede bulunduğu sektörlerde mal ve hizmet sunabilmektedir.

Seha Proje Departmanı; Bilgi İletişim Teknolojileri (IT&ICT), Biyometrik Tanımlama Sistemleri, Laboratuvar ve Test Çözümleri, Otomotiv Üstyapısı, Katı Atık Yönetimi Projeleri ve anahtar teslim Endüstriyel Üretim Tesisleri Kurulumuna yönelik faaliyet göstermektedir.

Seha, her bir departmanın sahip olduğu bilgi birikimi sayesinde, birçok kamu kurumunun ve dünyanın önde gelen organizasyonlarının doğrudan ve sözleşme tabanlı onaylı tedarikçisi konumuna gelmiştir.

biz sizinle üretici arasında köprüyüz

Bilgi ve İletişim Sistemleri:

proje-it.png

Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşüm sürecinde, sektörün en önemli ihtiyacının “Uçtan uca Çözüm” olduğunu gören ve bu süreçte aktif rol alıp, sunacağı katma değerle kendi sosyal sorumluğunu yerine getirmeyi bir görev bilen SEHA, 2000 yılında kurduğu Bilgi ve İletişim Teknolojileri alt birimi ile, kısa sürede sektörün en uzman firmaları arasında yerini almıştır. Portföyünde bulunan son derece geniş ürün yelpazesi,bilgi birikimi,uzman teknik kadrosu, sistemli ve profesyonel yaklaşımı ile SEHA, en karmaşık çözümleri bile son derece pratik ve anlaşılır bir şekilde müşterilerine sunabilmektedir. Bilinen tüm markaları proje bazında değerlendirebilme kabiliyeti ile SEHA, herhangi bir markaya bağımlı kalmaksızın müşterilerine en açık ve en esnek çözümü sunar. Seha, marka bağımsız çözümler üretebilme becerisi ile müşterilerinin hedef ve isteklerini anlayan, sürekli müşteri odaklı çözüm ortaklığını garanti eder.

Seha sunduğu tüm çözümlerde; Yüksek Kalite, Yüksek Güvenlik, Sürekli Erişilebilirlik, Esneklik-Genişleyebilirlik, Yüksek Verimlilik, Mevcut ve gelecek sistemlere tam uyumluluk, Minimum Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO), Uçtan uca çözüm ve destek, kriterlerini sağlamayı garanti eder.

Kesintisiz Güç Kaynakları ve Sistem Odaları:

Bilgi teknolojileri departmanlarından yoğun talebi olan IT odalarını sistemin merkezi olacak şekilde dizayn ediyoruz.

Güvenli bir sistem odası için; nem, su, titreşim, aydınlatma, elektrik akımı, böcekler, aşırı ısınma, patlama, deprem, toz, duman ve yangına karşı önleyici tedbirler alınır. Yükseltilmiş taban, alçaltılmış tavan, havalandırma pencereleri, cam duvarlar, kapı kontrolü ve alarmlar ile donatılmış sistem odaları inşaa ediyoruz.

Sistemlerin ihtiyacı olan kesintisiz güç kaynaklarını, modüler olarak geliştirilebilir şekilde uyguluyoruz. Günümüzde enerji tasarrufunun ve verimliliğinin önem ve önceliğinin farkındayız.

Tasarım ve Modelleme Merkezleri:

SEHA anahtar teslim tasarım ve modelleme merkezleri kurulumu sağlamaktadır. Üreticilerin kalıp ihtiyacını ortadan kaldıran bu merkezlerde geleceğin üretim teknolojisi olan Metal ve Plastik 3D Yazıcılar, 3D Tarayıcılar ve ısıl işlem fırınları sayesinde standart veya özel çözümlere yönelik prototipler hızlıca üretilebilmektedir. Yine bu merkezlere sağlanan PCB prototipleme makineleri sayesinde, çok katmanlı devre kartları sıfırdan üretilebilmektedir.

Biyometrik Tanımlama Sistemleri:

Biyometrik ürün ve çözümlerin tedarik ve uygulamalarında uzmanlaşmış bir şirket olan SEHA, 30 yılı aşkın bir süredir güvenlik dünyasındaki teknolojik gelişmeleri müşterilerine sunmaktadır. Biyometrik güvenlik ürünleri ve çözümlerinde güvenilen çözüm sağlayıcı olarak kanun uygulayıcı makamlar, kolluk güçleri, Göç yönetim birimleri şirketimizin uzmanlığına güvenmekte, sağlamakta olduğu biyometrik çözümleri güven içerisinde kullanmaktadır. Erişim ve veri güvenliği,  yetkilendirme, kimlik doğrulama hizmetleri için çözümlerimizden bazıları şunlardır:

Parmak ve avuç içi izi tarama, tanımlama ve doğrulama sistemleri, İris  tarama, tanımlama ve doğrulama sistemleri, Yüz tarama, tanımlama ve doğrulama sistemleri, Kurumlar arası veri akışı, veri entegrasyonu yazılımları, Mobil çözümler.

Uzaktan Eğitim Çözümleri:

proje-miye.png

Uzaktan eğitim sistemlerinin tüm avantajlarını; zengin içerik oluşturulması (3D Animasyon, profesyonel vidyo çekimleri, senaryolar, simulasyonlar) da dahil olmak üzere,kurum güvenlik/gizlilik politikalarınıza en uygun metod ve en son teknolojik altyapı ile, en efektif bir şekilde sizlere sunuyoruz. Askeri,Savunma ve Polis teşkilatlarının yüksek güvenlik ve gizlilik gerektiren Uzaktan Eğitim gereksinimlerinden, herkese açık ve güvenlik gerektirmeyen toplumsal faydaya yönelik eğitimlere kadar tüm ihtiyaçlara uygun çözümleri en doğru metodla sunuyoruz.

Erken Uyarı ve İzleme Sistemleri:

proje-kamera.png

Kamera tabanlı izleme sistemleri ile etkin bir şekilde güvenlik kontrolü yapılırken aynı zamanda entegre Görüntü Analiz Yazılımları ile desteklenen erken uyarı sistemleri ile tehlikenin kontrol altına alınması gereken ilk dakikalarından itibaren tehlikenin algılanmasını sağlayıp (Orman yangınları, Harekete Duyarlılık, Nesnelerin Tespiti ve Ayırt Edilmesi) ilk müdahale aşamasını hızlandırarak gerekli sistem kurulumları firmamız uzman ekibi tarafından yapılmaktadır.

Laboratuvar ve Test Ekipmanları:

Firmamız, marka bağımsız çözümleri sayesinde özel sektörle kamu sektörü arasındaki uçurumu kapatmada önemli bir rol oynamaktadır. Bu şekilde firmamız, piyasadaki tüm aktörlere, büyük çaplı alımlarda son kullanıcılarla ilişkilerini geliştirme ve onlara ürün ve hizmetlerini sunma gibi çok önemli bir fırsatı yakalamalarına izin vermektedir.

Firmamızın laboratuar sektöründe, sözleşme tabanlı olarak tedarikini gerçekleştirdiği ürünler ve hizmetlerden bazıları şöyledir.

• Kimyasal Analiz Ekipmanları, Medikal Analiz Ekipmanları, Gıda Test Laboratuar Cihazları, Tekstil Test Ekipmanları, Hava Kalitesi Test Ekipmanları, Su Analiz Ekipmanları, Metroloji Ekipmanları, Geniş bir yelpazede Test Ekipmanları, Her türlü eğitim, seminer ve kurslar, Mobilyalar, destek ekipmanları, altyapı ve inşaat işleri, Her türlü kurulum, garanti, müşteri memnuniyetini esas alan satış sonrası hizmetler.

Firmamız, tüm son kullanıcılar ve yararlanıcılar adına, doğru ihtiyaçlara doğru çözümleri ve doğru sorulara doğru cevapları bulabilmek için sektörde yer alan tüm firma ve ürünlerine eşit seviyede bulunmakta ve rekabetçi çalışma fırsatları önermektedir.

SEHA, yer aldığı diğer tüm sektörlerde olduğu gibi, bu sektörde de; laboratuar sektöründeki tedarikçi ve müşteriler tarafından “en güvenilir” ve “en çok çalışmak istenilen” firmalar arasında olmayı amaçlamaktadır.

Endüstriyel Üretim Tesisleri:

Bu kapsamda Seha anahtar teslim endüstriyel üretim tesisleri kurulumunu tecrübeli ekiplerle sağlamaktadır. Doğal Taş İşleme , Ağaç İşleme, Tekstil Üretim Hattı, Gıda İşleme ve Talaşlı İmalat Tesisleri olarak özetlenebilir.

Katı Atık Yönetimi:

Seha yurt çapında yüklenicisi olduğu katı atık yönetimi projeleri kapsamında bir çok iş makinası ve katı atık yakma fırınları tedariğini sağlamaktadır. Tedarik edilen iş makinaları;

Çöp Kompaktörü, Tekerlekli Yükleyici, Buldozer, Taş Asfalt Öğütme Makinası, Traktör