SEHA CORPORATION

 

 

 


 

SEHA

 

 
İş Alanları
 

  Lastik / Süspansiyon Hava Körükleri

 

  Otomotiv

 

  Proje ve Kontrat

 

 

 

 

 

Proje Haberleri
 


Türkiye Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezleri (ABİGEM) Ağının Sivas, Hatay, Batman ve Van’a Yaygınlaştırılması Projesi için Donanım/Malzeme Tedariği Projesi Tamamlandı


Öğrenciler AB Ortak Değerlerini, Temel Haklarını - İlkelerini Öğreniyor Projesi için Donanım/Malzeme Tedariği Projesi Tamamlandı


Natura 2000 Gerekliliklerinin Uygulanması İçin Ulusal Doğa Koruma Sisteminin Güçlendirilmesi Projesi için Donanım/Malzeme Tedariği Projesi Tamamlandı


Bayburt Doğal Taş Üretim ve Pazarlama Destek Merkezi Projesi için Donanım/Malzeme Tedariği Projesi Tamamlandı


 

SEHA

SEHA Türkiye'nin en büyük ilk 500 ihracatçısı arasındadır. Sektörel olarak; otomotiv sektöründe ilk 43 ncü, lastik sektöründe ise 5 nci büyük ihracatçı konumundadır.

SEHA Lastik Departmanı dünyadaki bir çok ülkeye "SEHA" markasıyla, farklı ebatlarda araç lastikleri ihraç etmektedir. Ürün gruplarına yeni ebatlar ekleyerek sektördeki konumunu güçlendirmektedir.

SEHA Otomotiv Departmanı sektöründe müşteri odaklı özel hizmet aracı çözümleriyle (Araç Üstyapısı) geniş bir yelpazede hizmet vermekte ve çözümler sunmaktadır.
Araç üretici firmaları tarafından onaylanan ve kabul gören SEHA OTOMOTİV departmanı sektörde önemli bir üstyapı firması olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

SEHA Proje Departmanı 70 milyon Euro iş bitirmesi ile yurtiçi ve yurtdışı organizasyonların (Avrupa Birliği, Dünya Bankası, Birleşmiş Milletler ve Kamu Kuruluşları) ve birçok kurumsal müşterilerinin ana tedarikçisi konumunda bir taahhüt firmasıdır. Geniş bir ürün yelpazesinde, müşterilerinin ihtiyacına yönelik en uygun çözümleri sunmaktadır.
 

  

 

SEHA

Destek Hattı


destek@seha.com.tr 

 

 

 

SEHA CORPORATION